Спеціальність Python developer, завдання та обов’язки Python розробників

Тим, хто вже є розробником, і хоче вивчити нові технології або змінити професію. Ми працюємо в затишному і комфортному офісі, де завжди є різні смаколики та запашна кава. Ви будете працювати з креативними проектами та виконувати цікаві задачі.

Запрошуємо до співпраці розробника рівня Middle для розвитку існуючих продуктів та запуску MVP за новими сервісами. Наші партнери – Навчальний центр CyberBionic Systematics – допоможуть вам опанувати професію Python розробника з нуля у форматі очного або онлайн навчання. На Ваш номер телефону було надіслано смс із кодом активації акаунта. Оскільки найбільш популярним напрямком Python розроблення є веб-розроблення, розберемо шлях Python веб-програміста. Спілкуйтеся з ментором, отримуйте допомогу та підтримку у вирішенні складних завдань.

Middle Python developer навички

Це вам знадобиться для комфортного пошуку інформації щодо Python та супутніх технологій в інтернеті. 4bill.io— мультиканальна платіжна платформа, яка з’єднує платників, он-лайн торговців, постачальників послуг, екваєрів, банки та платіжні системи. Якщо ваші знання англійської недостатні як мінімум для читання технічної літератури – обов’язково підтягніть їх за допомогою різних курсів або інтернет-матеріалів вільного користування. OSSystem – сучасна українська IT-компанія, яка вже понад 15 років надає IT-послуги в Україні і в усьому світі. Ми займаємося розробкою, технічним супроводом і тестуванням різного програмного забезпечення і продуктів.

Мы сократили путь обучения от новичка до мидла до 13 месяцев

Розуміння структур даних та основних патернів проектування, а також розуміння основ засад SOLID. Знання інших технологій та мов (наприклад, Golang, PHP, Javascript). Національна енергетична компанія «Укренерго» — вертикально інтегрована природна монополія в галузі передавання електроенергії.

Отримуйте бонуси за використання ресурсів ITVDN та обмінюйте їх на подарунки та знижки. Закріплюйте отримані знання, виконуючи домашні завдання після кожного уроку. Користуйтеся Планувальником навчання для складання індивідуального плану навчання, оберіть лише потрібні курси та теми. Пишемо API застосунок на Python за допомогою FastAPI та Docker. Головним напрямом діяльності компанії є пошук нових нестандартних рішень для організації прийому платежів наших клієнтів.

Middle Python developer навички

«Наші платежі драйвують бізнес» — це не просто гасло, це дії, які ми втілюємо в життя! 4bill — це система ефективних онлайн-платежів для будь-кого — від стартапів-початківців до найбільших інтернет-бізнесів. Після кожної пройденої теми необхідно вирішувати практичні завдання. Також вам знадобляться знання реляційних баз даних, а також досвід роботи із системами управління базами даних та з ORM (наприклад, Django ORM). Компанія розширилась і почала активний розвиток у напрямку автоматизації процесів компанії, тому запрошуємо приєднатися у команду програміста на python для створення веб додатку.

Мы устроим вас на работу мидлом — с зарплатой не ниже 110 000 рублей

Постійне бажання навчатися та розвивати свої навички, набувати нового досвіду. Бажання привести свої завдання у відповідність до глобальних цілей команди та компанії, впровадити необхідні зміни. Відповідати за проект, в межах компетенції, у разі виникнення проблемних ситуацій мати можливість доєднатися будь-якої миті. Знання англійської на рівні не нижче за Intermediate обов’язкове.

Дуже бажано, щоб у вас був наставник, який може перевіряти правильність виконаних завдань, відповідати на питання, давати корисні поради. Це програміст, який розробляє програмне забезпечення мовою програмування Python. Тим, хто вже має певний набір знань та навичок і при цьому хоче їх систематизувати, а також поглибити. Не боимся экспериментировать, нацелены на результат, любим гибкость и свободу в работе. Пройдіть тестування та отримайте сертифікат, що підтверджує Ваші знання.

Якщо Ви хочете займатися розробкою нового функціоналу та доопрацюванням наявних проектів, то ми шукаємо саме Вас! Знання англійської на рівні не нижче за Intermediate обов’язкове. Ми шукаємо Senior/Middle Python Developer, який мріє розробляти амбітні ІТ-продукти та хоче стати частиною команди, яка створює додатки в категорії «Здоров’я та фітнес». Я згоден(-на) з умовами використання сайту і політикою конфіденційності.

Питання, які найчастіше задають

У 2017 році ми розпочинали як стартап і нам вдалося сформувати власний стиль роботи у сфері інтернет-еквайрингу, що базується на принципах прозорості, ясності та креативності. Будь ласка, введіть Ваш E-mail, щоб ми могли надіслати новий пароль на поштову скриньку. Для відгуку на цю та інші вакансії на Джині увійдітьабо зареєструйтеся. Самостійність, готовність брати на себе зобов’язання та виконувати домовленості.

Middle Python developer навички

Senior Front End Engineer Parimatch Tech — міжнародна продуктова компанія, яка розробляє та надає технічні та маркетингові рішення для індустрії ігор і розваг. Штаб квартира компанії розташована на Кіпрі, але ми працюємо по всьому світу. Senior DevOps Engineer for EVA Team Parimatch Tech — міжнародна продуктова компанія, яка розробляє та надає технічні та маркетингові рішення для індустрії ігор і розваг. Information Security Specialist for IT Operations Team Parimatch Tech — міжнародна продуктова компанія, яка розробляє та надає технічні та маркетингові рішення для індустрії ігор і розваг. Штаб квартира компанії розташована на Кіпрі, але ми працюємо по всьому світу….

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити взаємодію з нашими веб-сайтами та послугами простою та значущою. Щоб отримати доступ до спеціальності, зареєструйтесь на сайті. Для того, щоб зробити ваш профіль повноцінним, вкажіть вашу пошту. — Вміння читати чужий код, розбирати, знаходити слабкі місця, пропонувати шляхи їх поліпшення, брати активну участь у розробці проектів. Для отримання диплому потрібно вивчити всі обов’язкові технології з обраної спеціальності та скласти фінальний іспит. Беріть участь у безкоштовних освітніх вебінарах із програмування, ставте Ваші запитання у прямому ефірі.

Дякуємо за реєстрацію

Ви можете навчатися самостійно – за книгами або відео курсами, а можете записатися на онлайн/очні курси програмування для максимально ефективного навчання. У будь-якому випадку вам потрібно вивчити мову програмування Python. Ми прагнемо створити універсальний платіжний сервіс та вдосконалити процес переказу та прийому коштів, зробивши його максимально легким, швидким та зручним. Тим, хто ніколи не програмував і при цьому хоче відкрити для себе світ розроблення на Python. 4bill.io — мультиканальна платіжна платформа, яка з’єднує платників, он-лайн торговців, постачальників послуг, екваєрів, банки та платіжні системи.

І це стало можливим завдяки команді професіоналів, об’єднаних однією метою та корпоративними цінностями. Однак ми стрімко зростаємо та розвиваємося, а тому шукаємо нові таланти, які допоможуть нам трансформувати ринок платежів України. Компанія «ITLab Studio» займається розробкою інтернет-продуктів та створенням WEB-сервісів.

Професійні навички

Ми працюємо на ринку WEB-розробки з 2017 року та реалізуємо різні WEB-продукти в IT-індустрії. У зв’язку з розширенням штату процівників, ми в пошуках нового колеги в наш дружній колектив. Для отримання диплому потрібно вивчити всі обов’язкові технології з обраної спеціальності вакансія Middle Python developer та скласти фінальний іспит. Ми розширюємося та хочемо запустити для наших клієнтів нові зручні сервіси для зберігання коштів та оплати послуг у криптовалютах на глобальному ринку payments. Шукаємо розробників для розвитку існуючих продуктів та запуску MVP за новими сервісами.

Якщо ваші знання англійської недостатні як мінімум для читання технічної літератури – обов’язково підтягніть їх за допомогою різних курсів або інтернет-матеріалів вільного користування. Ви можете пройти навчання за спеціальністю Python Developer у форматі онлайн. Наші продукти використовуються по всьому світу — від Мексики та Бразилії до Японії та Південної Кореї. Завдання різнопланові, цікаві, тому нам імпонує кандидат із високим скілом здатності до навчання та багатозадачності. Це залежить від досвіду роботи на даній позиції, а також від набору технологій, які ви знаєте та застосовуєте на практиці.

У разі релокейту допоможемо переїхати разом з тваринками, зробимо ВНЖ і т.д. Запрошуємо до співпраці розробника для розвитку існуючих продуктів та запуску MVP за новими сервісами. Зайдіть або зареєструйтесь як роботодавець, щоб побачити контактну інформацію. Якщо Ви власник цього сайту, ви можете тимчасово відновити роботу хостингу, натиснувши на кнопку “Продовжити у кредит” у панелі управління хостингом. Вміння читати чужий код, розбирати, знаходити слабкі місця, пропонувати шляхи їх поліпшення, брати активну участь у розробці проектів. Сертифікований спеціаліст Microsoft Тренер-консультант, експерт з побудови розподілених та веб-орієнтованих додатків.

Наші клієнти – невеликі і середні компанії, що ведуть свій бізнес, технологічні компанії-розробники ПЗ і стартапи з живими і робочими ідеями. Дивіться відео уроки, використовуйте часові мітки для швидкого переходу до теми. Знаючи одну мову, Ви зможете реалізувати себе в будь-якому напрямку IT-розроблення. Поєднання простоти та багатства можливостей – ось за що цінують Python. Апдейт команди, регулярне спілкування з робочою групою щодо поточних проектів у письмовому (чати) та усному (стендапи та інші зустрічі) форматах). Отож, якщо у Вас є знання з Python, досвід роботи, вміння працювати з чужим кодом, базові знання ООП.

Якщо цей обліковий запис належить не вам, ми створимо для вас новий. Забезпечувати ефективне функціонування й відновлення прикладного програмного забезпечення при збійних процесах. Здійснювати налагодження розробленого програмного забезпечення, забезпечувати розробку і впровадження прийнятими засобами автоматизації програмування. Проходьте онлайн тестування після кожного уроку та після всього курсу.

Декілька гарних проєктів, і повноцінне портфоліо готове, а з ним ви можете впевнено подавати резюме на вакансію Python Backend розробника. Створення програмного продукту зазвичай ведеться у команді, тому знання методології командної розробки є не менш важливим, ніж попередні технології. Приділіть час вивченню принципів Agile/SCRUM – з їх допомогою ефективно розробляється сучасне програмне забезпечення. Перелік технологій під кожну спеціальність ви зможете знайти у нашій статті “Що має знати Python розробник? Там ми дуже детально розглянули всі спеціалізації, в яких Python дуже затребуваний. • Спрямованість на розвиток та самонавчання, вакансія Middle Python developer зацікавленість новими технологіями.

Спілкуйтеся з іншими студентами, тренерами, однодумцями на форумі ITVDN. Завантажте вихідні файли програмного коду, опорний конспект і презентації до уроків та працюйте https://wizardsdev.com/ з ними. Тим, хто вже є розробником, і хоче вивчити нові технології, або змінити професію. — знання інших технологій та мов (наприклад, Golang, PHP, Javascript).

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *